| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

Salutare,stie cineva din ce cauza mi se dezactiveaza accesul la reateaua wifi pe telefon? Adica wifi ramane pornit doar mi se deconecteaza de la retea. Trebuie sa opresc si sa pornesc wifi si merge cateva secunde sau minute depinde si iar mi se dezactiveaza. Am dat si restabilire setari din fabrica la telefon si tot degeaba. Am un Samsung A5 2016. Multumesc!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Vezi sa nu fie de la router. Chestia asta o patesc si eu si nu e de la telefon.
Scoate routerul din priza si dupa 3 minute baga-l inapoi. Se resteaza singur si nu ar trebui sa mai ai probleme.

| Stancu_Cristian_1998 explică (pentru gabicoo):

Nu mi se mai conecteaza pe nici un fel de retea daca nu opresc si repornesc wifi telefon.