| Sarcopt a întrebat:

Sunt diferențe mari dintre Samsung S6 şi S7? Merită să plăteşti diferența mare de bani?

Răspuns Câştigător
| Chivoiu_Emanuel_1993 a răspuns:

Intre s6 si s7 sunt urmatoarele diferente: S7 are rezistenta la apa si praf, posibilitatea de a extinde memoria in cazul in care nu iti ajung cei 32 de GB, designul este mult mai reusit la S7 ( ce sa mai zic de S7 edge care este practic arma secreta a celor de la Samsung cu care o sa fure cumparatori de Iphone ). Dar in rest nu prea sunt diferente. Funda?

3 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu sunt, plus ca S6 Edge cu 1000 RON mai ieftin.
Doar daca necesiti un card micro SD, cu care nu poti traii nici cum, sau daca stii ca traiesti peste o mare si poti scapa telefonul oricand in apa. Altfel nu prea are rost sa dai aia 1000 RON in plus.

| mihairad a răspuns:

Diferente categoric sunt. In cazul in care folosesti la o capacitate maxima telefonul, merita investia. In cazul in care il achizitionezi doar pentru apelui, facebook si eventual un joc...nu prea vad sensul sa-l achizitionezi. Depinde foarte mult ce vrei sa fcai cu acel telefon

| Denis_Mosulet_1995 a răspuns:

Da merita crede-ma!