| Sarcopt a întrebat:

Telefonul meu galaxy A5 2017, după doi ani dă semne de oboseală și aș dori să-l schimb, vând doar un buget de maxim 1.000 de lei. Îmi place Huawei P smart Z, ce părere aveți sau poate mă sfătuiți cu altceva mai bun? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexAL275 a răspuns:

Din câte văd are niște specificați destul de bune pentru aproape 900 de ron. Intră pe eMAG și uită-te la recenzii, de fiecare dată când cumperi un produs nu uita să te uiți la recenzile care i-au fost date acelui produs. Și eu tot A5 2017 am și încă mă mai duce, dar cred că peste un anumit timp și eu va trebui să-l schimb. Oricum dacă îl comanzi și nu ești satisfăcut poți să-l returnezi.

| Sarcopt explică (pentru AlexAL275):

De acolo știu de el, tel îl am de vreo doi ani și 4 luni și mi s-au dus vibrațiile și mufa de încărcare (numai într-o anumită poziție mai încarcă).

| AlexAL275 a răspuns (pentru Sarcopt):

Și telefonul meu cred că mă mai ține câteva luni și după cade răpus pentru patria mamă rolling on the floor