| FoxyM a întrebat:

Știe cineva cum pot debloca săptămâna gratis pe hbo go și Netflix de la aplicația Vodafone Shake? Spune că am o săptămână gratis pe acestea, dar nu știu cum pot debloca să pot viziona.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Esti SIGURA ca nu confunzi serios accesul la respectivele servicii cu trafic gratuit spre respectivle servicii?
stiu ca si eu m-am uitat crucis cand am auzit prima oara de asa ceva
insa imi e si putin lene la ora asta sa caut pentru tine

asa ca suna la Vodafone, cea mai buna solutie, si iti explica ei, sigurwinking

| Jus7t a răspuns:

Sună la Vodafone.