| Shoky_Bogdy_1996 a întrebat:

Aceasta este prima mea intrebare pusa pe site si as vrea sa vad ce imi puteti zice! Sunt nelamurit...nustiu ce sa iau:tableta sau telefon.Telefonul acesta:http://www.electrohome.ro/......d-z2-p1004 sau tableta aceasta:http://www.dwyn.ro/......441-0.html

Răspuns Câştigător
| FURRIA a răspuns:

Parerea mea e ca sa iti iei telefon e si mai purtabil ca tableta.
De ex daca vrei sa meri la un eveniment importantsadNunta/Botez) nu poti merge cu tableta dupa tine in timp ce cu telefonul poti merge, iar telefon care il vrei este chiar super tare.
Daca iti place opinia mea astept funda!

| Shoky_Bogdy_1996 explică (pentru FURRIA):

M-am gandit la asta dar cu tableta de ex mergi in excursie te joci te uiti la un film...Yo vreau acum sa-mi iau in tabara ceva dintre cele 2 dar tot....NELAMURIRE

| Shoky_Bogdy_1996 explică (pentru FURRIA):

Dar te-ai uitat la linkuri

5 răspunsuri:
| Marylol a răspuns:

Si eu iti zic telefonul dar daca vrei ceva mai mare tableta, e alegerea ta

| FURRIA a răspuns:

Eu zic telefonul tableta te ajuta poate la(Excursie mai atat.) dar telefonul peste tot si + mai bine duci laptopul daca vrei sa vezi un film in excursie.

| Shoky_Bogdy_1996 explică:

FURRIA...mai astept raspunsuri si apoi o sa iau o decizie!