| Bartulov a întrebat:

Acum o luna am cumparat o incarcare de 5 euro cu tot cu numar (cartela micro-sim), am ales optiunea de minute nelimitate in retea, si parca 100 sms si minute internationale si alte retele si 50 de mb de internet.
Azi, cu o zi inainte sa reincarc cartela am mers la Vodafone, si am facut din cartela reincarcabila lunar abonament, la oferta de paste, cu minute si sms-uri nelimitate in retea, 500 mb internet, si parca 300/500 minute/sms-uri in alte retele si internationale. Si am acceptat, si asa am facut. Acuma ma mira ca nu pot sa trimit SMS-uri in retea, doar sa sun in retea.
Astept raspunsuri. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Catalinnume a răspuns:

Cred ca este doar o defetiune tehnica si dureaza putin!

| Bartulov explică (pentru Catalinnume):

Sper sa fie asa. Multumesc. Dau funda daca se rezolva.