| iPaladinus a întrebat:

Am 12 ani. De 1 an am un telefon pe touchscreen. Acum 2 zile l-am dat de parchet (eram nervos), s-a indoit putin coltul si nu mai merg cele 3 comenzi. N-as vrea sa stie mama, mi l-a dat de ziua mea, e pe abonament la rcs.
Unde l-as putea repara fara sa merg la service?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Specimen rar la 12 ani cu telefoane mobile. Voi ati merita Nokia caramida si sa invatati sa apreciati valoarea unui obiect. Daca e in garantie logic ca il duci la serviceul de la garantie ca doar de aia exista. Ori ii zici lu mata ce-ai facut ori stai si bocesti. Minecraft, mama ce scuza penibila. Si pc-ul ar trebui sa ti-l confiste.

7 răspunsuri:
| GabyDany a răspuns:

Nu ai cum... dar de ce erai nervoa?

| GabyDany a răspuns:

Nu ai cum... dar de ce erai nervos?

| iPaladinus explică (pentru GabyDany):

Am pierdut la minecraft

| JamilaGizeh a răspuns:

Asa-ti trebuie daca ai nervi la varsta ta...

| iPaladinus explică (pentru Zaygon):

True story... Ne-am născut odată cu tehnologia..nașpa lucru...

| Zaygon a răspuns (pentru iPaladinus):

Credea ca si eu am prins tehnologia din mers. Am 18 si primul telefon l-am avut in clasa a 6-a si a fost o caramida. Si eu am dat cu un telefon de perete si acum imi pare rau dar mi-a promis ca nu o sa ma mai razbun pe lucrurile cu vaoloare, cumparate de parinti sau de persoane apropiate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai cum să-l repari acasă sad
Trebuie să-l duci la un Service!

Toate cele bune!