| JrrDany a întrebat:

Salutare TPU, am și eu o întrebare, vreau să îmi cumpăr un iPhone 5 sau 5c, care este mai bun? (dintre cele 2) și de unde îl pot cumpăra, dar nu din România am auzit că din Marea Britanie ieși mai ieftin, de pe ce site îl pot cumpăra? Cam cât m-ar costa? Pot să plătesc când ajunge telefonul? Deoarece nu am card.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 5 (64 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=3655%2C2233%2C2232

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

E mai bun iphone 5 iar dacă vrei să-l cumperi din străinătate îți recomand amazon.

| JrrDany explică (pentru OnuOnulică):

Pot sa platesc cand ajunge la mine?

| OnuOnulică a răspuns:

Nu poți să plătești când ajunge la tine.