| VasileAmadon a întrebat:

Am lout o cartelă de la Lebara, am introdus-o după am bagat x#1345x# si Pinul, dar imi apare mesajul respectiv:Sorry. The topup PIN you entered is incomplete.
Dar am introdus Pinul complet respectiv de pe chitanță, va rog sa ma ajutați!

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

*#1345*PIN# si tasta CALL
Tu ai pus # inainte de PIN si de aia nu functiona.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Dacă ești în Germania poți să mergi la magazinul de unde ai luat cartela sau să suni la ei. O să-ți răspundă în românește.
Și eu am avut cartelă de asta, dar nu mai știu exact pașii, am renunțat de câțiva ani la Germania.
Cartelă e activată?
O să încerc să vorbesc cu cineva de dincolo, să văd când dau de persoana respectivă și îți scriu. Poate ai noroc și apare cineva care te poate ajuta în seara asta.