| EugenXD a întrebat:

Salutare, TPU! Am o intrebare. De curand mi-am luat un telefon, si as vrea sa imi pun internet pe el. Exista o posibilitate in afara de abonament? Adica exista vreo optiune? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| clorhidrat a răspuns:

Daca esti pe prepaid, pentru cativa euro iti cumperi pentru o luna intr 50 de MB de trafic pana la 1 GB. https://www.vodafone.ro/....../index.htm

4 răspunsuri:
| KingMidas a răspuns:

Daca ai Wi_fi la telefon poti avea 24/24 internet pe telefon!

Dar te costa cam 79Lei ruteru cu wireless(wi-fi)

| Imagirlhi a răspuns:

Normal ca e dar doar daca ai 3G

| Vindex a răspuns:

Da exista! Daca esti pe Orange suna la *100# dai la internet si apoi tasteaza gratuit internetul pe mobil. Sper ca te-am ajutat.

| EugenXD explică:

Multumesc clorhidrat cat si Vindex! KingMidas, nu vreau pe router happy. Multumesc pentru ajutorwinking.