| Iulian1605 a întrebat:

Salutare TPU am o mare problema cu telefonul mobil, mi-am reîncărcat cartela cu 6 euro credit acum 2 zile și totul a fost ok am primit mesajul de confirmare, bonusul de 100MB și am avut și minute. Dar astăzi 27.04 mai exact am vrut sa sun pe cineva și mi-a răspuns mesajul ăla cu "Înainte de a apela...." cică nu mai am credit dar când dau la *100# ramura contul meu apare ca am
opțiune de 1000 de minute 2GB etc activa pana pe 26.05 adică luna viitoare. Și de sunat nu pot suna dar SMS pot trimite, ce eroare e ăsta? Și ce pot face ca sa o rezolv și sa nu se mai întâmple?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea verifica situatia, ne poti oferi numarul de telefon, prin mesaj privat.

O seara buna,
Orange Helper

| Iulian1605 explică:

Am uitat sa menționez ca sunt pe rețeaua
Orange, scuze