| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am o mica intrebare trebuie sa aleg unul din urmatoarele telefoan si nu stiu care si as vrea sa va dati cu parearea despre urmatoarele:
Huawei U8860 honor - un telefon destul de bun dar nu sunt multumit de procesor : single core in rest este bun
prestigio multiphone 4500 - este un telefon creat de o firma rusa si presupun ca este bun
LG optimus l9 - sigur toata lumea a auzit de firma LG, dar eu sunt interesat de optimus l9, are 4, 7 inchi camera de 5 si procesor dual core
Allview dual sim p5quad - un telefon multumitor, are 4.5 inchi, camera de 8 si procesor Cortex A7 Quad Core.

M-am uitat la review pentru toate telefoanele cat de mari sunt in mana cum se misca, functi, etc.

3 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Mai intrebi?

personal as alege alview-ul p5quad deoarece mi se pare un telefon foarte bun cu procesorul de 1200 mhz quad core un gpu pe masura...
camera buna.
1 gb ram

| TrickThis a răspuns:

L9 este un mini pc in buzunar, foarte bun telefon, poate ii trebuia rezolutie mai buna' gorilla glass dar crestea si pretul... iar Allview e prea bun pentru pretul lui.
Poate as alege LG deoarece gasesti accesorii mai usor pentru el.

| alexa03 a răspuns:

Eu as alege LG optimus L9.Ata e doar parerea mea tu poti alege ce iti place.