| KittyKernel a întrebat:

Am o problema .....Am Samsung Galxy S3. Si nu stiu daca bateria sau mufa aceea unde introduci incarcatorul.
Deci daca ma joc pe telefon in timp ce e la incarcat,mi se descarca. Si se incarca foarte greu la priza, nu de multa vreme face figuri!

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

Si eu am un s3 varianta mai noua, dar este normal sa se descarce daca te joci chiar daca este la incarcat. Pentru a se incarca telefonul la mine dureaza circa 5-6 ore si ma tine cam 30 de ore daca nu insist mult pe el cu muzica si jocuri dintr-astea banale.

1 răspuns: