| Gabriela1Florentina a întrebat:

Am o problema...
Am un telefon Samsung s7 edge, si ieri mi-a aparut sa ii fac agiornamentul la telefon, si fiindca nu puteam sa il fac in momentul respectiv am dat sa mi se faca peste noapte... problema este ca in dimineata aceasta nu mi sa mai deschis. As vrea sa imi spuneti ce pot face. Am nevoie de un raspuns urgent. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Este problema de la sistemul de operare. Dacă ai garanție la telefon inca, du-l la service. Tipii de acolo o să îți spună ce ai putea face. Eu sincer nu știu să rezolv problema asta.

| Gabriel9707 a răspuns:

Aici este un articol despre ce ar putea fi si ce solutii ai putea folosi:
http://thedroidguy.com/......de-1057112

Dar ca sa scurtez: tine apasat pe tasta de volum jos si butonul de aprindere simultan timp de aproximativ 10 secunde. Aceasta cred eu ca este problema cu telefonul tau caci si eu am experimentat-o dar daca faci asa ar trebui sa mearga.