| alexandru1110 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu iphonul recent am bagat muzica de pe itunes si acum cand intru in muzica ma trimite pe itunesc, cum fac sa imi arate melodiile?

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Inchide si redeschide telefonul si vezi daca e la fel. Daca problema persista, fa upgrade la cea mai noua versiune de iOS, sau da reset din fabrica telefonului.
Settings> General> Reset All Data> Reset all data and contacts.
Inainte de asta fa back-up in iCloud ca sa nu pierzi datele, accesand 'iCloud' din Setari.