| LucaCatalin97 a întrebat:

Salutare TPU, am o problema cu telefonul (Samsung gt-s5230 ), am incercat sa-i pun un soft gen iphone..era pe modul de download, dar s-a intrerupt si acum nu se mai aprinde deloc.ce ar trebui sa fac? se mai poate face ceva? sau il duc la un service? si daca il duc la service cat m-ar costa? Multumesc!

3 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Ce soft ai incercat sa-i pui? cyanogenmod? caci softurile "gen iphone"nu merg la android.
singur nu se intrerupe, daca l-ai oprit tu asta e altceva, si da mai poti face ceva, dar trebuie sa stiu exact ce e cu el, ca sa stiu spre ce sa te indrum, spre exemplu, il mai poti pune in downloading mode?

| LucaCatalin97 explică (pentru DyaNa1337):

Nu se mai aprinde..si da voiam sa-i pun un soft de iphone.

| WH a răspuns:

Daca nu se mai aprinde deloc nu ai altceva de facut decat sa il duci la un service pentru resoftare.