| Dario_Iordache_1999 a întrebat:

Am o problema cu un s4... cumparat de la Orange si decodat (de catre ei) ( telefonul este cumparat la mana 2). Cand este sa ma conectez pe gmail sau pe magazin market si sunt pe WIFI imi zice : csn't estabilish a reliable connection to the server. dar faza ciudata este ca atunci cand intru pe date mobile si fac aceiasi lucru imi merge. doar pe Wirles nu merge. Daca stiti care este problema va rog sa-mi spuneti...

Răspuns Câştigător
| lovemeoana a răspuns:

Poate ca asa ai tu telefonul setat...sa mearga pe date mobile. eu l-am setat sa mearga pe amandoua happy