| J0keR1797 a întrebat:

.. Am o problema la telefon de ceva timp si nu stiu cum sa o rezolv. Deci cand activez netu (WiFi) stau cu el activat vreo 2-3 minute si imi apar la notificari o steluta cu reclame de la jocuri si este enervant stie cineva cum pot rezolva va rog?
Dau

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Cauta Ad block pe google play, sau ceva asemanator.

alta varianta ar fi editarea permisiunilor aplicatiilor insa nu recomand asta

| DyaNa1337 a răspuns:

Adica cum poti sa scapi de reclame?
da. singura metoda este sa rootezi telefonul si sa bagi aplicatia adfree, e ca un addblock la browser. succes

| J0keR1797 explică (pentru DyaNa1337):

Pai si daca fac root care este treaba cu el poate strica ceva? dupa aia merg jocurile mai bine gen Temple run care acum imi merge dar nu pot sa joc ca are problema la textura? te rog daca imi poti da id de mess/skype (favorabil) ca am o gramada de intrebari despre acest "root"