| Cojan_Claudiu_1998 a întrebat:

Salutare TPU am o problema la telefonul meu Samsung Galaxy Mini cand il deschid imi apare denumirea telefonului si sta cam 20 de minute asa si dupaceea se face ecranul negru nu pot nici sa il resetez nici altceva si cand dau sa il resetez mai pe scurt cand apas butonul POWER+HOME imi scrie -- Appling Multi-CSC --
E:failed to mount /system
(Invalid Argument)
Va rog frumos ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, este distrus softul şi TREBUIE dus la un Service pentru resoftare :(

Vezi alte detalii la linkul :
http://androidforums.com/threads/help-phone-wont-boot.458479/

http://forums.androidcentral.com/......ument.html

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Du-l la servise. Se poate sa-i fi apus timpul si sa trebuiasca sa-l schimbi!

| GYGYLATINO a răspuns:

Sal eu te sfatuiesc sa te duci la un gsm sau la un magazin special de telfoane cum e Vodafone germanos si il intrebi pe vanzatorul din acele magazine dar cel mai bine te sfatuiesc la Gsm BAFTA