| ali17 a întrebat:

am o problema serioasa la telefon LG G3, il am rootat ( cred ca s-a dus garantia) si am vrut sa imi iau o prostie de aplicatie pentru custom pe nume x posed, am instalat acel famework care il cerea si bang am dat rebot ca asa mai trebuia si frumos, imi arata singla de la Lg, dupa cand sa se aprinda ecranul ramane cu acea nuanta de albastru inchis sau nu stiu cum sa i zic si led-ul schimbandu-si culorile, asa facand cand se deschidea bine, numai ca atunci se deschidea! funda celui care stie. am nevoie foarte mult!

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

Ai incercat cu un Factory, posibil sa intampini un Bootloop.