| PickUp a întrebat:

Am o tableta My mini tablet de la cosmote si mi-a mers bine... Dar acum cateva zile cand am deschis-o imi deschide altele si le inchide singura angry M-am gandit sa dezinstalez totul dar nu am cum pentru ca mi-se inchide totul...

Ce pot sa ii fac?
Funda + vot!

2 răspunsuri:
| PickUp explică:

Pai zi-mi cum fac asta ca sa stiu. Ajutati-ma ma angry Ca are vreo 5 trojani si nu o mai poate deschide nimeni...

| fiara14 a răspuns:

Are virusi asa am patit si eu cu a mea dai scanare de mai multe ori si ce iti apare ca are virusi dezinstalezi sau reformatezi tableta