| mirel1111 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung galaxy s gt-i9000!
Mi-s-a facut rot la el dupa eu mam ocupat singur de instalare a noului android cm11 am rulat bine cu el 4 luni iar dupa a aparut iar alt update si i-am facut update iar a mers bine si dupa se blocase intr-un joc dupa s-a stins. L-am pornit si imi intra in recovery mode singur!
Am dat wipe data/factory reset si wipe cache partition cum stiam ca se face si am incercat sa instalez androidul din nou dar imi dadea eroare ( Instaling aborted )!
Ce sa fac puteti sa ma ajutati?
Dau funda si mai pun intrebari si mai dau funda!

5 răspunsuri:
| ShobyWTF a răspuns:

Da daca as fie eu m-as duce neaparat la un service pentru telefoane, Deoarece cred ca vreun update care l-ai facut cu timpu a dat o eroare la acel joc du-te la un service pentru telefoane

| mirel1111 explică (pentru ShobyWTF):

Si daca nu se poate face nimic ce telefon imi recomandati la un buget de 15 milioane?
Vreau sa joc jocuri gen gta san andreas pe el sa fac poze frumoase camera sa aiba cel putin 8 megapixeli si un procesor dual core cel putin daca nu unu quad core! dau funda!

| ShobyWTF a răspuns (pentru mirel1111):

Tas recomanda soni xperi cel aparut nou

| David_DaviDutzu_1995 a răspuns:

Trebuie sa instalezi din nou acel "android cm11 ".

| mirel1111 explică (pentru David_DaviDutzu_1995):

Pai imi da eroare can il instalez!