| eduard68 a întrebat:

Am si eu un Iphone 4S decodat cu Gevey sim. Deci, am net de la Orange abonament si vreau sa folosesc functia de Hotspot personal, ( adica sa dau WIFI la un alt dispozitiv ) si nu ma lasa sa activez hotspot. Inainte sa imi schimb softul, adica pe 6.0.1 mergea perfect acu cu 6.1 nu mai imi merge. Cum as putea folosii Hotspotul? am nevoie. dau funda la raspunsul bun.

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Eu aveam un 4s cu gevey si nu imi mergea deloc internetul de la gevey.

| Leutzbv a răspuns:

Eu stiu ca este din cauza Gevey-ului. Daca ai drum pe la un service intreaba acolo, dar eu am vrut sa fac schimb cu cineva, sa-mi dea el un iphone si eu sa-i dau Galaxy S2 si omul a fost sincer si mi-a zis ca ai probleme din cauza ca este deblocat cu Gevey.