| Leutzbv a întrebat:

Am un Galaxy S2 si cand l-am luat avea pe el Android 2.1.3 Am avut ceva probleme cu el, l-am dus la service si l-am resoftat si rootat. Acum are ICS. Intrebarea mea este: daca dau sa revina la setarile din fabrica, va revenii la vechiul soft sau ramane la actualul? Multumesc anticipat pentru raspuns!

Răspuns Câştigător
| IlAndrei a răspuns:

Va ramane la softul actual. daca nu ai pus pe el un custom rom recomand sa ii faci update-ul si va arata ca Galaxy S3. Oricum cand s-a lansat a venit cu Andoid 2.3.x, nu 2.1.3

| Leutzbv explică (pentru IlAndrei):

My bad...happy Era invers, intr-adevar...2.3.1. Dar se poate verifica cumva(eu de acasa) ca sa vad daca va ramane la softul actual. Vreau sa-l vand si m-a intrebat clientul.

3 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Ramane la actualul, daca ii dai o resetare iti sterge doar datele de pe el

| Leutzbv explică (pentru Alin4uuu):

Mersi de raspuns!