| Alexandru3032 a întrebat:

Salutare TPU, am un Galaxy S8 cu Android 9Pie, vazand un Galaxy S9 cu Android 10 mi-am dat seama cat de,, atragatoare/frumoase" sunt noile animatii, este ceva in stilul Android-ului stock sau foarte asemanator cu animatiile de pe IOS, in orice caz dau impresia de fluiditate, modul in care animatia porneste de la iconita respectiva si se intoarce inapoi mi-a luat ochii, ma intrebam daca cunoasteti un launcher care are acest tip de animatii.
Am incercat NovaLauncher dar din ce stiu eu nu are acest tip de animatii, din nou am incercat launcher-ul IOS 13 de Google Store si launcher CPL dar nici unul nu are aceste animatii.Ma gandeam ca poate ma puteti ajuta voi, Galaxy S8 nu este eligibil pentru Android 10 si rom-urile vor aparea prin Mai-Iunie.
Daca stiti ceva va rog lasati-mi un link.

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Incearca Android 10 Q launcher sau este fara Q

| Alexandru3032 explică (pentru Crackman):

Nu este stabil, sau cel putin eu nu ma pot obișnuii cu el, plus ca nu are animația de care am spus