| sKoLL a întrebat:

Salutare TPU, am un iphone 4s decodat cu gevey si l-am updatat la ios 6 si nu imi mai merge gevey, exista vreo cale sa il aduc la versiunea anterioara 5.1.1? AJUTOR!

3 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

Daca nu ai salvat SHSH-urile nu mai ai cum. Nu mai ai ce sa-i faci pentru iOS 6 nu exista unlock.

| GSM360 a răspuns:

Gasesti aici:
http://gsm360.ro/products/GEVEY-SIM-iPhone-4S-iOS-6.html
Gevey-ul costa 85 lei plus livrare asta in conditiile in care nu te afli prin Bucuresti.
Gevey SIM-ul decodeaza iPhone 4S cu orice versiune de iOS chiar si 6.1 si pentru orice Operator GSM.
Functioneaza pe GSM CDMA etc.
Spor la treaba!

| Gsm_Decodari_1983 a răspuns:

Salut. Pt IOS 6 pot sa-i dau GEVEY. Bineinteles cu proba. 0765.428.404