| sKoLL a întrebat:

Salutare TPU, am un iphone4s,am intrat in configurari si mi s-a blocat nu mai merge sa ies din configurari, nu mai merge sa
il sting sau altceva.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Eidriana a răspuns:

Instaleaza-ti pe calculator itunes si conecteaza iphone-ul la calculator. Daca e vreo problema de soft poate trebuie sa iti reinstalezi ios-ul sau daca nu ar trebui sa-ti revina.
De cat timp il ai?

| sKoLL explică (pentru Eidriana):

Nu merge, cand intru in itunes imi spune ''This iphone cannot be use because the Apple Mobile Device is not started.Eu folosesc si gevey.

| Eidriana a răspuns (pentru sKoLL):

Ah, atunci se complica situatia. TinyUmbrella sau redsn0w ai pe calculator?

| sKoLL explică (pentru Eidriana):

Nu mai conteaza, l-am facut pana la urmabig grin Ms oricum de ajutor

4 răspunsuri:
| hass a răspuns:

Scoate-i bateria si bag-o la loc.o sa vezi ca va merge