| Rusu_Florin_1995 a întrebat:

Am un telefon AllView A5 Duo, si am o mica problema. In ultimul timp a inceput sa-mi apara o notificare care spune ca un anumit de mesaj nu a fost trimis. Cand intru pe notificare si accesez, nu vad nici un fel de mesaj care sa nu fi fost trimis. Ma puteti ajuta sa opresc aparitia acestei notificari?

1 răspuns:
| Exaizo a răspuns:

Am patit si eu, te-ai uitat si la mesajele mai vechi sa fi sigur ca [,] chiar nu ai vreun mesaj netrimis?