| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Am un telefon Allview P5 Quad si l-am scapat din greseala de la o distanta de o treapta ( cum e la bloc ) si acum are o zgarietura cam de 3-4 mm. ( Mentionez ca am folie de protectie pe el. ). Intrebarea mea este : Este zgaraiata folia sau ecranul? Dau fundita! ( Daca se poate argumentati raspunsul).

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| laur4ever a răspuns:

Sincer nu stiu! Vezi la niste drop teste pe Youtube daca gasesti!

| Urechilă97 a răspuns:

Folia este zgariata, pentru ca foliile sunt facute subtiri da bune, adica sa nu adinga ecranu, dar cel mai bine ia-o jos si vezi ce e.