| KaPy2 a întrebat:

Am un telefon Nokia c2 01, mi-am bagat si eu net pe tel si nu pot vedea videoclipuri pe youtube ce poate avea? dau funda! happy

7 răspunsuri:
| Ovidiu_Andrei_1994 a răspuns:

Telefonul nu are nimicwinking intri pe ovi.ro si iti descarci de acolo youtube asta este totwinking

| KaPy2 explică (pentru Ovidiu_Andrei_1994):

Am sa incerc asta daca merge ai funda!winking

| KaPy2 explică (pentru Ovidiu_Andrei_1994):

Nu merge imi spune "check connection settings"

| Ovidiu_Andrei_1994 a răspuns (pentru KaPy2):

Ok :0 bafta in continuare thumbs up

| Ovidiu_Andrei_1994 a răspuns (pentru KaPy2):

Dar trebuie sa selectezi telefonul tauwinking C2 oricu mai incearca! ca dupa ovi.ro trebuie sa iei aplicatie pentru Nokia!

| KaPy2 explică (pentru Ovidiu_Andrei_1994):

Deci intru pe ovi.ro si downloadez youtube?

| Hotya_Marian_1996 a răspuns:

Am si eu un Nokia C1 01, aceeasi problema. Dupa ceva vreme am ajuns la concluzia ca telefonul este de vina.Deci si la tine cu siguranta aceeasi problema.