| G4bryeL a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 520 si nu reusesc sa gasesc sd card si nu pot sa iau nici un joc/aplicatie de pe net cu toate ca am actualizat familia mea de m-am plictisit... daca ma poate ajuta cineva

4 răspunsuri:
| manablitz a răspuns:

Daca pe card ai o aplicație "crack-uita" atunci nu o sa iti meargă decât daca ai cont developer unlock (exista o metoda sa faci si din Romania, dar acum nu mai merge)
Sper ca te-am ajutat!

| G4bryeL explică (pentru manablitz):

Sincer am formatat cardul de cateva ori si tot nu il gasesc, dar ma duc in cateva zile sa vad ce are la magazinu de unde l-am luat. Daca nu mai astept raspunsuri pe TPU.

| simonel123 a răspuns:

Cauta la aplicati manager sau la ajutor despre telefon--despre telefon sau chiar in cartea de instructiuni laughing sper ca te-am ajutat si sam dai funda laughing

| Shoky_Bogdy_1996 a răspuns:

La windowsphone.com cand te inregistrezi fa-ti cont dar sa ai o varsta mai mare... sper ca te-am ajutat... FUNDA?