| Matei_Mihai_Alex_1971 a întrebat:

Am un Vodafone Smart Mini caruia i s-a stricat butonul de power habar n-am cum sa il pornesc. Am incercat mai multe variante pe care le-am gasit pe Youtube, insa fara nici un rezultat. Sa ma duc cu el la reparat nu vreau, ca nu il folosesc, ci doar vreau sa iau ceva din el si atat. Ce varante imi recomandati?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti decat in service!

| cfrtobias a răspuns:

Nu ai cumva ce vrei pe sd card?

| Iulian101820 a răspuns:

Salut! Iti recomand sa nu il desfaci deoarece iasa din garantie si v-a trebui sa suporti tu costurile reparatiei.
Asteapta pana trece criza asta cu CORONAVIRUSUL si du-l la sediu la Vodafone iar ei il vor trimite la service.
Sper ca te-am ajutat!

| Salontanul a răspuns (pentru Iulian101820):

laughing laughing Daca-i root-at oricum a pierdut garantia!

| Matei_Mihai_Alex_1971 explică:

Am uitat sa specific de faptul ca telefonul e rootat.