| ghostrieder a întrebat:

As avea o intrebare!~

Vreau sa-mi cumpar un Iphone dar nu sunt sigur daca Iphone 5s sau Iphone 6. Nu ma intereseaza ca Iphone 6 e mai mare. Dar am auzit ca iphone 6 se indoaie usor si ca nu e asa bun. Deci as vrea niste pareri va rog de care ar trebui sa imi cumpar
Mersi

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 Plus (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Tre sa ai 100 kile si sa il porti pe fund ca sa se indoaie.

Daca ai bani, cumpara-ti.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Ia-ti 5s pentru ca 6 se distruge foarte usor, dar daca vrei pentru rezistenta 5s

| TheCosmin02 a răspuns:

Iati un telefon Samsung pentru ca Apple e praf iphone 6 dabia daca se compara cu s4 da cu s5 s6 sau note3/4 in nici un caz

| maditza12345 a răspuns:

6 e mai performant are si o verisoarA de a mea si l -a scăpat de 12 ori si e bine

| Alberto1996 a răspuns:

Eu iti recomand Iphone 6 pentru ca este un telefon mult mai inteligent si mult mai bun...este adevarat ca se poate indoi deoarece are carcasa din aluminiu...eu te sfatuiesc sa iti iei Iphone 6 si sa il porti in buzunar la haina deoarece, in buzunar la pantaloni, exista riscul sa se indoaie atunci cand te asezi pe scaun.