| J0keR1797 a întrebat:

As dori sa stiu daca exista service unde ar putea sa imi rooteze ei telefonul (Samsung galaxy pocket) si in caz ca imi strica ei telefonul sa imi primesc banii inapoi.

2 răspunsuri:
| mklu a răspuns:

Nu ai specificat daca esti din Bucuresti, in cazul in care da eu as recomanda cu toata increderea VESTEL TECHNOLOGIES(http://www.vestel-service.ro) eu si nu doar eu ci si prietenii mei cand se i ntampla nefericirea de a avea vreo problema cu smartphoneul la ei apelam. Eu am avut de exemplu probleme cu softul la un Samsung S3 adus din Spania anul trecut si pana sa dau de ei am trecut pe la 5-6 sevice-uri fara sa-i dea de cap... Recomand

| J0keR1797 explică (pentru mklu):

Nu merge site-ul si da sunt din Bucuresti