| Covery a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon nou si nu ma pot decide intre Sony Xperia SP sau Sony Xperia M2. Voi ce ziceti care e mai bun? Sunt aproape la acelasi pret. Daca aveti careva dintre voi SP cu Android 4.3 Jelly Bean imi puteti spune daca ruleaza 4.3 bine fara bug-uri sau crash-uri, fiindca am citit pe cateva forumuri ca nu functioneaza prea bine cu noul android(4.3).

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dupa mine Sony e un fabricant destul de bun in telefonie, console si tv, alte dispozitive... alege si tu unul cu ecran mai mic sa nu te deranjeze cand il bagi la buzunar. Mai legi un siret te apleci si nu simti ca te apasa pe os daca e mai mic telefonul