| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau o casca bluetooth. Am gasit Samsung la Emag, modelul HM 1200 la acelasi pret cu HM 1700. Doar ca HM 1700 este din alt magazin. 79 este pretul. Ma puteti indruma spre ce sa merg? Multumesc. Mentionez ca am galaxy s3. Ms.

1 răspuns:
| Mikay a răspuns:

As zice hw 1700. Are mai multe upgradeuri si merge si la distante de 4 m, 1200 functioneaza la distante de max 2 m ...parerea mea, dar poate sa aiba stricaciunile ei din fabrica...