| Alin4uuu a întrebat:

Salutare TPU as vrea sa imi iau un telefon in rate de la germanos prin card avantaj si nu stiu cum e sau cati bani trebuie sa dau inainte, daca si-a luat cineva asa sa imi raspunda sa imi zica si mie ce si cum mersi

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este nevoie să plăteşti nimic în avans - vezi detalii la linkul :
http://www.germanos.ro/......Article.eg

Toate cele bune.

1 răspuns:
| ALEXJUST4U a răspuns:

Pur si simplu platesti cu card avantaj. Daca vrei sa ai rata mai mica la card poti plati si cash o parte din suma iar restul sumei ramase o platesti ca rata prin card avantaj. Ai grija sa platesi ratele la timp altfel va trebui sa platesti dobanda care este cam maricica.