| ncristian7805 a întrebat:

astazi am incercat sa contactez o persoana telefonic, iar cand incerc sa sun mi se spune ca "numarul de telefon nu este conectat!" faza ciudata este ca pana acum am vorbit cu respectivul fara probleme! aveti idee ce si cum?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Reziliere abonament de ex.

| ncristian7805 explică (pentru sierra1):

Adica cel pe care l-am sunat a reziliat contractul sa inteleg? sau este posibil ca acesta sa fi scos cartela din telefon sau sa fi facut altceva?

| Wr3nch a răspuns (pentru ncristian7805):

Poate a eziliat abonamentul. Poate nu la platit la timp si e suspendat numarul. Sau si-a dorit sa il schimbe si acum are alt numar.

| ncristian7805 explică (pentru Wr3nch):

Am inteles. Multumesc frumos pentru raspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru ncristian7805):

Corectă prima afirmație