| anonim_4396 a întrebat:

Astazi cand am ajuns acasa mi-a cazut telefonul si s-a spart(cred eu) ecranul.
Ofer funda pentru stie sa imi spuna si mie ce s-a spart si cat costa.
https://m.imgur.com/gallery/VfxEGyr
Asta e linkul de la poza cu telefonul asa arata cand il pornesc.

Răspuns Câştigător
| dslrn00b a răspuns:

DIn cate vad s-a spart atat sticla si touchscreenul cat si display-ul. Referitor la pret undeva la 200 - 300 lei

| LaviniaGL a răspuns (pentru dslrn00b):

Ms de raspuns

| LaviniaGL a răspuns (pentru dslrn00b):

Sticla nu cred ca este sparta pentru ca nu se simte cand dai cu degetul iar touchscreenul merge pentru ca daca dau cu degetul gen ma baga in menul unde trebuia sa imi bag pass eu cred ca este doar display ul dar mersi de raspus

3 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Exact la fel s-a stricat si al meu (ce-i drept portiunea neagra era mai mica) si reparatia a costat 220 lei