| DeyCj a întrebat:

Salutare TPU
Aveți vreo idee cum aș putea să ascund pictogramele aplicațiilor la un telefon Vodafone Smart 4 Power?
Mulțumesc anticipat de răspunsuri.

3 răspunsuri:
| DeyCj explică:

Am încercat lauchere și am ramas la Apex launcher.Mulțumesc pentru răspunsuri.Fiind că sunteți doar voi doi va las să va întelegeți între voi la care să va dau funda, că din păcate n-o pot împărții.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Lauchere

| ElektroBoom a răspuns:

Poți experimenra cu maiulte launchere. Unele iti dau posibilitatea sa ascunzi anumite aplicații sau sa creezi grupuri de aplicații