| becali10 a întrebat:

Salutare TPUwinking. Azi mi.am pierdut un android LG p760, si chestia este ca in urma cu doua zile mi.am resetat telefonul la setarile din fabrica si nu am pe el nici un fel de aplicatie cand mi l-a furat i.am dezactivat orice fel de conexiune GPS etc. nu mai am decat codul imei. As putea sa il localizez/gasesc?

3 răspunsuri:
| PerfectInsanity a răspuns:

Da. mergi la Orange/Vodafone/cosmote (in ce reatea esti tu) si roaga-i sa ti-l localizeze ei. In general stiu ca sunt usor de gasit telefoanele. Acum depinde daca vor si au voie sa te ajute, dar de putut pot happy

| becali10 explică (pentru PerfectInsanity):

Am fost si mi.au spus ca nu se baga. deci daca am gps inchis si nu am aplicatii bagate nu pot sa.l gasesc sa inteleg?

| becali10 explică (pentru becali10):

Si daca ar fi inchis mi.l localizeaza prin imai?