| cosminnick3000 a întrebat:

Ce aplicatii si jocuri imi pot descaraca pe telefonul Vodafone Smart Mini?
Multumesc!

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ai google play poti folosi sa te uiti la joace

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Intra in ''magazin play'' (o aplicatie care o gasesti in telefon), iti faci cont si poti descarca orice joc/ aplicatie pe care o gasesti acolo.
Sunt multe. Nimeni nu ti le poate spune pe toate.
Spor la lucru!

| Don714 a răspuns:

Subway surfer, temple run, pou, rail rush, real racing 3. FUNDA?

| AlexanderTPU a răspuns:

Trebuie sa cauti pe telefon pe net un site special pentru jocuri si aplicatii.Asa am avut si eu pe Blackberry.....doream sa descarc jocuri si nu puteam pana am gasit un site : "Blackberry World". Bafta! happy.

| va2311paa a răspuns (pentru AlexanderTPU):

Lol.....Mai bine nu raspundeai...Compari tu BlackBerry cu Vodafone smart mini?
In primul rand telefonul are android deci poate intra pe magazin play si descarca orice aplicatie deoarece are un android de 4.1.1