| njohn a întrebat:

Salutare TPU, ce părere aveți despre smartphonul Huawei 20 mate lite?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am o părere f bună de toată seria P so Mate de la Huawei

| gelu1970 a răspuns:

E ok.
Depinde pentru ce vrei să il folosești.

| bogdan324 a răspuns:

Depinde pentru ce il vrei, in general ambele sunt bune(Facebook si aplicatii uzuale, gaming, ambele au ecran mare si camere bune si nu vorbesc din auzite, am pus mana pe ele si nu numai).
Personal, m-as indrepta spre pocophone f1 fiindca are un snapdragon 845, si, implicit, un adreno 630, care este foarte bun in jocuri.

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Mai bun e P10 lite. E mai nou lite. Nu e foarte bun mate 20 lite decat p10 lite. Plus ca e mai vechi

| gelu1970 a răspuns (pentru NuStiiCumMaCheama):

Ai scris o prostie mare de tot.
Mai bine șterge răspunsul.