| Domino2018 a întrebat:

Salutare TPU Ce telefon imi recomandati la un buget disponibil de 2800 lei?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta il am si eu, il recomand cu caldura.
http://www.pcgarage.ro/......-4g-black/
http://www.pcgarage.ro/......-sapphire/
si note-ul este ok.
Iar un telefon mult mai bun s8/s8+ dar mai costisitor.

| Domino2018 explică (pentru anonim_4396):

Asa ma gandeam si eu la S7 edge sau iphone 7 dar sa prind o promotie pe undeva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Domino2018):

Nu da pe iphone 7, l-am testat, eu am si un iphone 6, nu este deloc ok, este de fite si doar atat. Rezistenta la apa s-a dovedit a fi de cacao.

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Mi6 sau Galaxy S7 edge

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Iatinun Samsung S7 merita nu o sa te dezamageasca.

| Domino2018 explică:

Mda, mersi dar am deja doua calculatoarewinking

| Gabrielalalaa a răspuns:

Hmm..Eu as spune altceva despre iph 7, il am de acum 2 luni si sincer, impotriva asteptarilor nu s-a blocat niciodata, pana acum. Intelesesem si vazusem si eu, alti prieteni cu iph 6 sau 5, carora li se bloca si dadeau cu el de toti peretii, pe bune laughing), dar nu si la iph 7, il recomand, face poze superbe, design ul e. de ceva vreme la fel laughing arata bine camera de pe spate... dar trebuie sa ai grija cu el. l am scapat doar o data de cand mi l-am luat (bine ca mi-am pus folie si carcasa inainte, asta ar fi al2 -lea pas pentru a ti-l pastra ok ) si m-am facutcu cateva zgarieturi, pe folie, dar si pe carcasa (nu e de cea mai buna calitate oricum).
Oricum. inainte am avut un Samsung s6, pe acesta am capatat zgarieturi abia la a 1000-a oara de cand l am scapat laughing, dar se bloca foarte des, bateria tine mai mult la iph, din cate am inteles la Samsung tin si ei din bateria aia pentru o anumita chestie si de aia se consuma mai mult...Totusi, iph face pozele la o calitate mai buna (iph 7 ) fata de un s6. Iti zic sincer ca un iph e mult mai comod in mana fata de un samsung..Totusi, daca nu vrei ios...am auzit ca s7, si am vazut poze facute de s7 edge superbe si clare, chiar daca dai zoom.
Bafta in cautarea telefonului siii oricare ar fi, sa-l stapanesti sanatos(pe tine..si pe el big grin)

| Domino2018 explică (pentru Gabrielalalaa):

Multumesc frumos Gabriela pentru explicatile utile si pentru urarile frumoase ☺Aceleasi ganduri de bine si din partea mea, urmeaza ca zilele astea sa ma decid si am sa revin aici cu un raspuns ☺