| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, TPU! Ce telefon imi recomandati? Sa fie bun. adica sa nu se blocheze, sa mearga repede, sa faca poze foarte frumoase, sa se auda muzica tare si in casti si fara. etc.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ce buget ai? Eu îți recomand LG G3 are toate calitățile menționate de tine și e foarte bun.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am A3(2016) si sunt extrem de multumit de tot ce are happy

| LTAA a răspuns:

S7

| suffarstar a răspuns:

HTC One M9, sau dacă mai ai puţină răbdare (şi fonduri, bineînţeles), în curând apare M10.

| Eastwood a răspuns:

Salut, pentru indicatiile ce le-ai precizat, ti-as recomanda : Samsung Galaxy S6 sau S7, sau Sony Xperia Z3.

| Clubăreală a răspuns:

Iti recomand Nokia 1100, este un telefon compact cu o camera invizibila geniala, bateria este de fier si rezista la socuri. BOOM!

| Preoteasa_Gabriel_1979 a răspuns:

Daca vrei sa fie si la un pret bun, iti recomand Samsung S5 Neo

| GrupareaAnonymous a răspuns:

Huawei p8 este foarte bun, la fel si IPhone'urile, Samsungurile, Lenovo p70, de obicei de la firmele astea sunt bune, in special iphone'urile laughing)