| bvkeny a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda de 20-25 milioane? As vrea sa-mi cumpar in vara,eu as opta pentru firmele Samsung sau Huawei, dar nu stiu ce modele

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cu 20-25 milioane poti sa-ti cumperi un satelit intreg ...de ce ai mai avea nevoie de un telefon, daca tot ai atata banet? happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

P10 de la Huawei

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S7, S6 Edge, Galaxy J7
Calitate, preț avantajos si rezistență maxima la căzături + o memorie Ram de invidiat.

| HazelEyes77 a răspuns:

S7 edge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand S7 Edge.

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu iti recomand sa nu risipesti mai mult de 1000lei pe un telefon pentru ca intr-un am 2 o sa fie vechi si oricum, ulterior trebuie sa il inlocuiesti

| rater1994 a răspuns:

IPhone 7 trust me ii stabil.