| DenimM a întrebat:

De cateva zile am umblat in telefon la setari apeluri si nu stiu cum am umblat pe acolo ca acum pe oricine as suna, sunt cu privat, deci pe cei care i sun(lor le apare ca suna privat)
Dau funda cine ma ajuta sa scap de asta!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La setări, "expediere identificator apelant", bifezi "Da".

| popmirgea1999 a răspuns:

Dai inapoi acolo la ''setari apeluri'' si dai unde scrie confidentialitate...nu mai stiu exact ca nu mai am telefon big grin, dar si eu tot asa am patit si pana la urma am rezolvat. dai acolo la confidentialitate si vezi tu ce scrie acolo...happy
hai ca te descurci