| Sociomaniac a întrebat:

Exista app in care imi pot nota diverse chestii? Un fel de Microsoft office word doar pentru telefon? Multumesc anticipat happy.

4 răspunsuri:
| SEMIHA a răspuns:

Bună! Da, există ce vrei tu. Chiar Microsoft Office Word. Caută și o să vezi că găsești.

| NLS a răspuns:

Pentru Microsoft Office pe Android, ai nevoie de cont Microsoft, si poate nu doresti... la fel ca mine.

Noroc ca exista si alte aplicatii bune, de exemplu SmartOffice
by Artifex

### Exista nenumarate aplicatii Office, dar multe sunt doar pentru redarea documentelor create pe PC, nu si pentru creare de la zero.

| StruțulSuprem a răspuns:

Nu ai nevoie de aplicații. Ia un creion și scrie pe ecranul telefonului! Simplu și usor. Apropo, creionul să fie ascuțit foarte bine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu asta o am nativ in telefon: http://bit.ly/2vedYV7