| Anghel_Silviu_Costel_1986 a întrebat:

Exista vreo aplicatie care atunci cand deschizi un video pe telefon ( in browsere in Youtube sau in alte aplicati) sa iti deschidă un pop-op prin care sa redai clipul respectiv pe tv prin DLNA. Stiu ca google chromecast face asta dar nu are rost sa imi cumpăr unul pentru ca am deja smart tv. Dacă știți o astfel de aplicatie spuneti.

4 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Poti incerca screen mirroring

| Anghel_Silviu_Costel_1986 explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Stiu si de screen miroring dar eu vreau o ceva care sa nu imi ocupe telefonul atunci cand ma uit la film. De aceea vreau prin DLNA

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru Anghel_Silviu_Costel_1986):

Poti sa iti pui filmul pe un stick atunci

| Anghel_Silviu_Costel_1986 explică (pentru Tataru_Ionut_2001):

Asta făceam inainte de a imi cumpara smart tv. De aceea am întrebat de DLNA ca sa nu mai fiu nevoi sa stau sa pun filmul pe stick.