| TOMMYCASH a întrebat:

iPhone x sau Huawei P30 PRO?

Avantaje si dezavantaje cu "-"

Si tot sunt cu gandul la sistemul de operare

5 răspunsuri:
| nuamnume8329 a răspuns:

Intrebarea este pentru ce vrei sa iti cumperi acel telefon, adica pentru fotografiat, pentru social media

| Iulian998876 a răspuns:

Huawei p30 pro clar și detașat
De exemplu eu am Huawei 030 pro și sunt super mulțumit
Avantaje nu cred ca mai are rost sa îți dau fiindcă se vede clar

| gelu1970 a răspuns:

P30 pro.

| MagicOneT a răspuns:

Ne-ai pus sa comparam mere cu pere, iOS sau Android, nu stiu ce avantaje as putea sa-ti prezint, depinde de fiecare utilizator, dar ca idee, sa zicem ca "aifonu" e mai stabil software, asta nu inseamna ca recomand X-ul, chiar mi se pare un telefon vechi, i-a trecut timpul.

O... si intrebarea corecta ar fi "iOS sau Android"... daca pui problema asa, poate o sa-ti fie mai usor sa te decizi.

| XYZ02 a răspuns:

IPhone x face parte din generatia trecuta, are deja 2 ani(fara 3 luni)
P30 PRO este un telefon abia lansat.

Alegerea este simpla...